| MagdaKathy a întrebat:

Ce..parere aveti despre filum...TWILIGHT?

Răspuns Câştigător
| EmmyRock a răspuns:

Este printre filmele mele preferate. love struck Si am citit si cartile sunt la fel de bune ca si filmul.hee hee

8 răspunsuri:
| angellswig a răspuns:

Tu ti-ai pus jumate din nume dupa familia vampirilor din film? E acelasi nume,, Cullen''.A da, si raspunsul e super, printre preferatele mele.happy Auzii...da la intrebarea asta dai funda?

| metalland a răspuns:

Este interesanthappy, nu sunt nici un fan infocat, dar nici nu displac filmul.
Are o poveste a parte, cu niste personaje la fel. Am vazut pana acum toate "episoadele", am citit cartile. il astept cu mare placere si pe ultimul!

| MagdaKathy explică (pentru metalland):

Si eu astept.filmul asta de anul asta eu iubesc filmul asta...

| metalland a răspuns (pentru MagdaKathy):

. hmm, mai sunt cateva luni, nu multe happy. Putina rabdare big grin

| Paul1126 a răspuns:

Abia astept Twilight breaking down 2

| Johnny29 a răspuns:

Este un film de exceptie.
Toate 4 sunt de exceptie...
iti pot spune orice vrei sa stii despre fiecare.pwp.

| Noname9800 a răspuns:

E dragut. Dar e cu mult mai tare The vampire diarieswinking.