| CiOcOlAtIcAa a întrebat:

Ce putem face sa apara si sezonul 2 din The secret circle? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Deea_Deyutza_1995 a răspuns:

Sezonul 2 va mai fi doar daca o televiziune va cumpara proiectul

8 răspunsuri:
| Alexaaandraaa a răspuns:

Păi nu cred că putem face decțt să așteptăm șo să sperăm că va apărea. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| CiOcOlAtIcAa explică (pentru Alexaaandraaa):

Deci jur ca este cel mai frumos si interesant serial pe care l'am vazut pana acum. Vreau sa faca si sezonul 2, 3 etc este suuuper serialul:X pup:*

| Alexaaandraaa a răspuns (pentru CiOcOlAtIcAa):

La fel și eu. love struck Pup!:*

| Bbyah a răspuns:

O petitie pe internet care sa le-arate ca au vizualizari si ca le creste raitingul happy

| CiOcOlAtIcAa explică (pentru Bbyah):

Su cum as putea sa fac petitia mai exact?laughing sau sunt deja?

| CiOcOlAtIcAa explică (pentru Deea_Deyutza_1995):

Asta nu imi spune daca va mai fi. imi spune doar cum ar trebui sa fie sezonul 2

| CiOcOlAtIcAa explică (pentru Deea_Deyutza_1995):

Pai sa'l cumpere odata laughing mersi mult pentru raspuns
:*

| Deea_Deyutza_1995 a răspuns (pentru CiOcOlAtIcAa):

Sezonul 2 va mai fi doar daca o televiziune va cumpara proiectul