| deliadelia17 a întrebat:

Ce s-a intamplat in episodul de asera din Pariu cu viata? :* >: Multumesccc!

1 răspuns:
| alexxyno a răspuns:

Pai trupa La La Band a fost rapita la o benzinarie de doi, unul din ei ii ameninta si cu pusca...Pana la urma Rafael i-a trimis un mesaj comisarului si acesat a trimis o masina de politie dupa autocar, i-a oprit si atunci cel care i-a rapit le-a spus ca el nu vroia sa le faca rau, ci doar sa ii duca pana la fiica lui care era bolnava si nu mai vroia sa lupte cu boala. Pana la urma cei din trupa s-au dus la spital la fata acestuia si i-au spus ca este foarte important sa lupte...si cam asta a fost. In orice caz, e sambata in reluare. happy