| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a intamplat in episodul de zilele trecute in Pariu cu viata?

Răspuns Câştigător
| izabela1234 a răspuns:

Anca a cantat un cover al melodiei "Idon't wanna talk about it".Ea il face gelos pe Vlad cu Mugurel.Gica este primit in politie.Rafael este prins cu droguri de catre profesorul Bobi Iordache.Andrei primeste bani de la jonny.Cristi si-a batut joc de sofia.Sandu a impuscat`o din greseala pe gio si moare!
Intreg epiosdul:http://www.youtube.com/watch?v=mkHVay0WxmQ

4 răspunsuri:
| JiHyun a răspuns:

A murit Giocrying

| VOLVO4LIFE a răspuns:

Cineva le-a taiat capurile la toti si s-a terminat serialul!

| HermioneLove a răspuns (pentru VOLVO4LIFE):

Cum sa nu! tongue

| pwp a răspuns (pentru VOLVO4LIFE):

Chiar ar fi tare laughing)