| adee25 a întrebat:

Urgent! Ce s-a intamplat in episodul din seara asta din pariu cu viata? Ca nu l-am vazutsad

Răspuns Câştigător
| MykyDudyx a răspuns:

Paiii Monica si Dima s-au impacat! :X asta este super tare plus ca la sfarsit epidodului ei au cantat o melodie super tare. Anca este prinsa intre cele doua lumi si nu stie cum sa se intoarca, pentru ca s-a ratacit. Vlad doreste sa se omoare, dar se gandeste la anca si apoi se retrage din fata trenului.Cristi doreste sa o ierte pe sara, iar sara doreste sa isi ceara scuze, dar practic pana la urma tot se cearta pentru ca matusa lui cristi si andrada spun numai prostii... Ioana, Mara si bunicul Ancai sunt foarte suparati, pentru ca ei cred ca pentru Anca nu mai este nici o speranta.In promo-Andrei se intoarce, Liviu o intreaba pe Ioana daca vrea sa fie cu el.Anca isi revine din coma, dar bunicul ei spune ceva de gen ''Isi revine timp de cateva ore din coma si apoi poate sa moara''-asta nu am inteles prea bine. Andrei plange cu Vlad la capul Ancai cand ea este in coma.Ioana nu vrea sa se impace cu Andrei.Siii...o parte din trupa LaLaBand vin de craciun acasa la ioana, sperand sa se intample o minune -si acesta se intampla-.

5 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Ce e important e faptul ca Monica se impaca cu Dima si faptul ca Vlad vrea sa se omoare dar nu o va mai face. happy

| Bizzle a răspuns:

Pai anca se afla ca este in coma ...la un momendat se afla intre 2 lumi dupa nustie cum sa se mai intoarca inapoi.
Intretimp Dima si Monica se impaca insa Sara si Cristi nu fiindca Sara a fost acasa la Cristi si "matusasa" i-a zis ca se "intalneste" cu o fata(sara) Iar Cristi s-a dus la Sara si na gasit-o si la fel in concluzie nu sau impacat...sad Vlad vrea sa se sinucida calcat de tren dar il salveaza Ancuta(ii aude vocea si se opreste) Ajunge acasa unde se intalneste cu jumatate din trupa
In episodul urmator Andrei revine afla de Ancuta si fuge in camera la ea unde e si Vlad izbucneste in plans Ancutza isi revina reuseste sa se trezeasca dupa totul revine la normal happy
O zi buna!

| MariaSMV a răspuns:

Pai Anca e inca in coma, si nu stie cum sa se intoarca pentru ca e pierduta intre cele 2 lumi, si va fi dusa acasa deoarece spitalul vrea sa o treaca pe lista de donatii, Monica se impaca cu Dima si Sara inca nu se impaca cu Cristi pentru ca Sara s.s dus la Cristi acasa si a aflat ca a plecat la Bucuresti si Cristi s.a dus la Sara si a colo a aflat ca plecae la un date... Vlad vrea sa se omoare, dar o aude pe Anca, care e acasa in coma, si cand revine gaseste o parte din membrii trupei acolo... cam atat funda?

| baftosu1everywhere a răspuns:

Bafto' revine in forta dupa ce este izgonit in pribegie de niste rau voitori. admini incearca sa'l tina departe dar se pare ca el este un fel de virus si nimic nu-l poate tine departe de acest taram. al tau povestitor, bafto'

| abc32d a răspuns:

Dima si Monica s-au impacat;
Cristi si Sara voiau sa se impace, dar s-au certat pana la urma...
In mare parte, a fost vorba de Anca, care era in coma.
Promo: vine Andrei acasa, Anca iese din coma si sunt toti happy big grin Insa Ioana este cu Liviu, si nu vrea sa se impace...