| andreyucadragutzica a întrebat:

Ce se va intampla in the vampire diaries in sezonul 3?

5 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Pai stefan fiind oarecum rapid, damon, elena si prietenii lor incearca sa-l salveze. Dar in acest timp Damon si Elena se apropie din ce in ce mai mult si nu stiu ce sa faca cu aceste sentimente ( atat fanii cat si producatorii ii vor impreuna, asa ca totul e posibil). Cat despre Tyler si Caroline s-au imprietenit, iar familiile lor vor incepe un razboi cum s-ar spune, mai ales mamele lor. Bonnie e cam suparata pe Jeremy din cauza mesajelor pe care i le-a transmis fantomele Vicky si Anna. Oricum va fi ceva super tare si de abia astept sa vad :X

| kattya96 a răspuns:

Rapit pardon laughing

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Doar toamna vom putea afla!
Asa ca nu putem decat sa asteptam...si cei care spun ca stiu
hmmmthinking poate nu se va intampla chiar cum spun ei!straight face
dar.nimeni nu stie sigurstraight face

| afrodita3333 a răspuns:

Nu vom afla decat in toamna.Eu sper ca Elena sa ramana cu Damon big grin

| NebunaDupaRobert a răspuns:

Poi dupa cate stiu eu dupa ce klaus il ia pe stefan am inteles ca Damon si cu Elena incearca sa il readuca inapoi dar faza este ca stand impreuna mai mult se indragostesc unul de altuu si devin iubiti.Iar in continuare Stefan devine un monstru de necontrolat.Cam atata stiu am citit cartile le am si am mai citit si pe net despre sez 3si din reviste dar separe ca nu dau prea multe detaliii. sper ca te-am ajutat. fundita?