| Liiia7 a întrebat:

Ce s intampla in sezonul 5 din The Vampire Diaries? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Dolyta a răspuns:

In primul rand, cred ca Bonnie o sa gaseasca o cale sa revina la viata...Jeremy acum traieste si cred ca o sa tina secreta moartea lui Bonnie, pentru ca Stefan o sa iasa cumva din "cutia" aia sau ce o fii, nu cred ca se ineaca. Si o sa se intoarca sa spuna adevarul la toti, ca Bonnie e moarta si ca Silas e dublura lui. Probabil ca Silas avand infatisarea lui Stefan o sa se dea bine pe langa Elena si or sa fie impreuna din nou, dar el planuind sa o omoare, dar nu reuseste pentru ca se intoarce Stefan.
Asta cred eu, tu ce zici? mai ai ceva de adaugat?

4 răspunsuri:
| Dolyta a răspuns:

Apare in octombrie, de unde sa stim ce se intampla? putem doar sa ne dam cu parerea.

| Liiia7 explică (pentru Dolyta):

Pai tu ce crezi ca se va intampla?

| Liiia7 explică (pentru Dolyta):

Pai la fel si eu si cred ca Elena o sa fie cu Damon.

| Dolyta a răspuns (pentru Liiia7):

In primul rand, cred ca Bonnie o sa gaseasca o cale sa revina la viata...Jeremy acum traieste si cred ca o sa tina secreta moartea lui Bonnie, pentru ca Stefan o sa iasa cumva din "cutia" aia sau ce o fii, nu cred ca se ineaca. Si o sa se intoarca sa spuna adevarul la toti, ca Bonnie e moarta si ca Silas e dublura lui. Probabil ca Silas avand infatisarea lui Stefan o sa se dea bine pe langa Elena si or sa fie impreuna din nou, dar el planuind sa o omoare, dar nu reuseste pentru ca se intoarce Stefan.
Asta cred eu, tu ce zici? mai ai ceva de adaugat?

| Vickzye a răspuns:

De fapt, Damon o sa fie cu Elena da' n-o sa ii tina mult...si ca de-obicei, totu' o sa fie bine happy