| ctina a întrebat:

Ce seriale faine imi recomandati? Ca sa aveti idee, ma refer la ceva de genul In Treatment, The Mentalist, Lie to me, Criminal minds, Mental.
Astept sugestii.

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Grey's Anatomy,Lost, NCI Los Angeles, Smasville

| AG a răspuns:

Dexter
NCIS
NCIS Los Angeles
Numb3rs
Heroes
Blood ties[vampiri si o poveste politista superba]

| Crisyy a răspuns:

The listener gen The mentalist
NCIS:L.A.,Dexter,Hawaii five-o,Prison break, Castle,Bones,Nikita,Sons of anarchy,The Bridge, Southland,Rookie blue-politiste/actiune/drame
Supernatural, The vampire diaries-demoni/vampiri si tot felul de creaturilaughing
Gossip Girl, 90210, Pretty little liars, One tree hill, Hellcats-Adolescenti

| George_9481 a răspuns:

Lost

| Lattie a răspuns:

Eu ti-as recomanda Dexter e genial serialulbig grin

| maverick0102 a răspuns:

Dexter
Chuck
the vampire diaries
prison break
lost
supernatural
glee
smalville

| andra94e a răspuns:

Buna...eu am urmarit smallville, si mi-a placut mult, si ink urmaresc supernatural.happy. sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| Daniel86542 a răspuns:

Chuck si The vampire diaries