| PopaIoana a întrebat:

Seriale gen Criminal Minds, daca aveti sa-mispuneti. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

The Mentalist, Dexter, C.S.I, NCIAS Anchetă militară, Hawaii.5.0., Parteneri cu bucluc, Ofiţeri începători, Hannibal, Sherlock Holmes.
Mai multe exemple găseşti în programul TV de la AXN şi Diva Universal.

6 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

CSI, NCIS, Blue Bloods, Dexter, Hannibal merge, The Mentalist, The Following, The Killing, Elementary.

| anaaaa53 a răspuns:

Eu am urmarit The Mentalist, un serial extraordinar care m-a captivat intr-adevar. Cel putin ultimul sezon l-am vazut in doar doua zile. Au fost zile in care nu am iesit din casa doar ca sa vad ce face Jane ( personajul principal ) sau sa aflu cine este Red John. Acum ca l-am terminat astept cu nerabdare urmatorul sezon care incepe prin toamna. Este un serial care m-a suprins intr-un mod placut. Capacitatile lui Jane sunt suprinzatoare ca si modul de abordare a tuturor cazurilor de asemenea. In prezent sunt 5 sezoane, fiecare sezon avand in jur de 22-24 e episoade de aproape 40 de minute...

| faramatania a răspuns:

The Mentalist
Dexter

| xBaSaMaK a răspuns:

Incearca C.S.I sau DEXTER
Mult noroc!