| HellYeahChristine a întrebat:

Ce seriale imi recomandati sa vad? Am terminat si Supernatural,Fringe,Criminal Minds,Lie to me, HIMYM.Voi la ce va mai uitati sau ati vazut deja?

9 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Pretty little liars
Pariu cu viata
Gossip girl
Californication
Bafta, puuphappyhappyhappy

| Emily_9011 a răspuns:

Weeds, Pretty Little Liars, Skins UK, The Vampire Diaries, Gossip Girl, Game Of Thrones, The Secret Circle, True Blood, Grey's Anatomy, American Horror Story etc.

| Zuzzy05 a răspuns:

Cele la care ma uit eu sunt :
1.The vampire diaries
2.The secret circle
Aceste doua seriale sunt bazate pe serii de carti cu aceleasi nume, ambele scrise de L.J.Smith
3.Pretty little liars
4.The lying game
Aceste doua seriale sunt bazate pe serii de carti cu aceleasi nume, ambele scrise de Sara Shepard.

Ti le recomand din toata inima, mai ales The vampire diaries si Pretty little liars!

| DoOdO a răspuns:

Dr. House

| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

Dexter
Gossip Girls
One tree hill
Glee

le poti vedea pe toate pe vplay online, fara download.

| elenat a răspuns:

Poate o sati placa "skins"
e un serial despre viata unor adolescenti obishnuiti cel mai tare e sezonul 1 si 3 restul poate sa nu-ti prea placa happy

| Nyko05 a răspuns:

One tree hill e foarte dragut happy Incearca eu una nu pot sa ma dezlipesc de el happy si are noua sezoane deci ai ceva de vizionat happy

| NusH_5976 a răspuns:

Dexter e un serial genialwinkingwinking

| Akandelos a răspuns:

Iti recomand:
Game of Thrones
The Walking Dead
Jericho