| marett16 a întrebat:

Ce seriale politiste imi recomandati in afara de:Criminal Minds, NCIS, NCIS:L. A, Bones, CSI:NY, CSI:Miami, CSI si Criminal Minds:Suspect Behaviour, pentru. ca astea le-am vazut pe toate.

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Bună
1.Law & Order: Criminal Intent [Lege si ordine: Intentii criminale]
2.Law & Order: Special Victims Unit[Lege si ordine: Brigada speciala]
3. City Homicide
4. Murder, She Wrote (Verdict: Crima!)
5. Midsomer Murders (Crimele din Midsomer)
6. Shark
7. Without a Trace ( Dispăruți fără urmă)
8. Missing (Dispariții)

Dacă găsești, poți să te uiți și la filmele regizate după cărțile scriitoarei Agatha Christie, sunt foarte interesante și nu o să regreți că te-ai uitat.
O zi bună.

| autoevo a răspuns:

The shield.
O sa-ti placa.

| VladGangstaBoy a răspuns:

Prietene iti recomand oamenii lui paco exte si comedie si politist in acelasi timp si o sa-ti placa la nebunie!

| DimaTrofimFan a răspuns:

Castle,Monk,Prison Break, The Mentalist, Dark Blue si Hawaii Five-0.