| kMirke a întrebat:

Ce seriale merită urmărite?
Sunt la zi cu Supernatural, The Walking Dead, The Strain, Helix
Știți ceva tot așa cu magii, horror, viruși, boli și etc?
Voi ce seriale urmăriți?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Transparent, Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary, The Last Ship, Houdini, Cosmos: A Spacetime Odyssey, Narcos, Masters of Sex, Better Call Saul, Easy, Perfect Strangers...

| faramatania a răspuns:

În genul serialelor urmărite de tine, mai poți încerca:Containment, Between, The Last Ship, Fear The Walking Dead (spin-off The Walking Dead), Z Nation, 12 Monkeys,In The Flesh,The Leftovers, Resurrection, Childhood's End (mini-serie)//TSC, The Magicians, The Shannara Chronicles, The Tomorrow People, The 100, Wynonna Earp, The Gates, Dominion, From Dusk Till Dawn: The Series (2014-),The Messengers, Intruders, Under The Dome, Shadowhunters:The Mortal Instruments, Believe, Wayward Pines

| Sn4k3 a răspuns:

Lucifer
Lost
The Mentalist.

| CPAElites a răspuns:

Ash vs evil dead
The Last Ship
Mr. Robot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca merita Lucifer

| CatalinVictor1985 a răspuns:

The 100 e bun de vazut

| August99 a răspuns:

Eu urmaresc multe. Sunt la zi cu The blacklist, the vampire diaries si astept sa inceapa un nou sezon din Vikings. Si intre timp ma mai uit si la Gossip Girl. Am vazut multe si inainte si zic ca cel mai mult merita The mentalist. Daca vrei ceva cu virusi si boli uitate la Fringe.

| MeForeverAlone a răspuns:

Cred că teen wolf le conține pe toate.

| romrem a răspuns:

AHS le are pe toate.Si, ca bonus, daca nu iti place un sezon poti sa sari la urmatorul, primele trei sezoane nu au nimic in comun iar celelalte au doar conexiuni subtile.