| kMirke a întrebat:

Voi ce seriale urmăriți de genul mai horror?
Sunt la zi cu The Walking Dead și Supernatural!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Fear The Walking Dead (spin-off TWD),Containment,AHS,Stranger Things,Damien, The Magicians, Bates Motel, Wayward Pines, Scream (2015-),Bedlam,South Of Hell, Under The Dome, The Strain, Penny Dreadful, Dominion, Constantine, Between, From Dusk Till Dawn: The Series (2014),Harper's Island (miniserie), The Enfield Haunting (miniserie), Scream Queens, Wynonna Earp

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Salem
American Horror story
Bates motel
Scream

| Clorox a răspuns:

Eu nu prea am timp sa ma uit, dar cred ca ma apuc de American Horror Story!

| August99 a răspuns:

The Vampire Diaries

| ABCD122 a răspuns:

The Originals si Teen Wolf sunt absolut geniale.

| aquarising a răspuns:

Penny dreadful, Ahs, Ash vs the evil dead, Scream, Scream queens, Supernatural, Constantine

| oFrunza a răspuns:

The Strain
Wayward Pines
The Originals

| SMit a răspuns:

Penny Dreadful este un serial cu un potential urias (poti sa-l incerci), AHS e cam mizerie (parerea mea).

| CreepOrange2 a răspuns:

Lasa-te de porcariile alea, apuca-te de American Horror Story(AHS). Este cel mai tare serial horror. Si nu ca o zic eu, chiar asa e.

| Alexandruioancuza2 a răspuns:

The Strain
Salem
Exorcist (da, este si serial)
A series of Unfortunate events