| anonim_4396 a întrebat:

Ce telenovele frumoase cunoasteti? happy

Răspuns Câştigător
| mymy a răspuns:

1. saracii tineri bogati
2. cealalta fata a analiei
3. predestinati
4. marina
5. impreuna pentru todeauna
6. legamantul
Le poti viziona toate pe acasa tv
si din septembrie apare o telenovela iubire si onoare speram sa fie super :*:*:*

13 răspunsuri:
| manuelaaa a răspuns:

Cameleonii, cuidado con el angel, rebelde (3 preferatele mele) regina, lacrimi de iubire, numai iubirea, iubire ca in filme, inima de rrom...

| Pho3nix a răspuns:

A murit Alejandro 1 2 3.

| Aly_3645 a răspuns:

1.Tradarea
2.Saracii tineri bogati
3. Legamantul

| flafyyAdamLambert a răspuns:

1.Manana es para siempre
2.Pasion
3.tradarea
4.predestinati
5.ingerasii
6.regina/inima de rrom
7. iubire ca in filme
8.patit-o feo
9.marina
10.marimar
11.cameleonii
12.cuidado con el angel
13.cuibul de vipere
14.india
15.destine furate
16.amanda o
17.dona barbara
18.toantele nu merg in rai
19. cele 2 fete ale anei
20.in numele iubiri
]

si mai sunt o gramada dar ma doare mana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi pecado; Cuidado con el angel; El rostro de Analia; Rosalinda; La venganza; The vampire diaries; Pasion; En nombre del amor...

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Există telenovele frumoase?

| mirunanicole12345 a răspuns (pentru GulubuntzBudulush):

Da, nu ma astept ca barbatii sa aprecieze, telenovele sunt un serial obisnuit cu de toate in ele, daca tie nu iti place, asta nu inseaman ca sunt oribile doar dupa parerea ta

| GulubuntzBudulush a răspuns (pentru mirunanicole12345):

N-am zis ca ar fi oribile. Apropo, cred ca jumatate (poate si mai bine) din telespectatori sunt in varsta de peste 60 de ani. Le vad ca pe niste seriale potrivite unui anumit segment de varsta, nu critic persoanele care se uita.

| Serendipity17 a răspuns:

Rebelde... :X

RBD la familia oh go on

Camaleones. big grin

Maria Mercedes ( e veche dar e frmoasa. se uita mama si m-am uitat si eu )

| posmagiu1996 a răspuns:

A ta pentru totdeauna

| madaaxD a răspuns:

A ta pentru totdeauna a fost un serial frumos.pacat ca s-a terminat.crying

| loud! a răspuns:

Saraci tinerii bogati, Predestinati, Cealalta fata a anielei, Mariana, Tradarea, Destine furate.Ingerasii
:*

| Cristina_1417 a răspuns:

Marina
Rebelde
Cuidado con el angel
Sortilegio
El rostro de Analia
Ninios ricos pobres padres
The Vampire Diaries
Camaleones
Iubire si onoare laughing
Legamantul

etc. :*