| paulx94x a întrebat:

Ce va place mai tare intre: Grey's Anatomy, ER, Dr. House?

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

E o egalitate intre Grey`s si House.Amandoua au cazuri medicale tari(in House sunt ca niste mistere,in grey`s sunt mai amuzante sau ciudate),amandoua au umor din plin,dar spre deosebire de House, Grey`s se concentreaza si pe vietile personale.dar totusi il ador pe Hugh Laurie, as ca nu ma pot decide.
Tu ce preferi?

12 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

O sa incep sa ma uit si la Anatomia lui Grey sa vad cum e. Acum ma uit la Dr. House. Splendid.

| mihaelabr a răspuns:

Dr. House love struck este genial si face parte dintre serialele care ne marcheaza istoria pozitiv happy

| carminaburana43 a răspuns:

Dr House si ma bucur mult ca vad ca majoritatea raspunsurilor sunt de acord cu mine.

| MuñequitaLoka a răspuns:

Grey's Anatomy

| NakedLove a răspuns:

Grey's Anatomy :X:X

| blueorange1302 a răspuns:

Dr. House

| ady20hbk a răspuns:

Dr.House clar

| Eva9610 a răspuns:

Dr. House :d

| ArT_2528 a răspuns:

Dr. House love struck

| Abii a răspuns:

Cred ca Grey's Anatomyhappy!

| paulx94x explică:

Eu ador Grey's Anatomy. Voi incerca sa ma uit si la Dr. House deoarece ama uzit multe despre.winking

| bboycbv a răspuns:

Mie in special imi place Dr.House cel mai mult