| IustinaSiAtat a întrebat:

Cei care ati vazut Black swan. facetima si pe mine sa inteleg.de ce a murit nina? si dc tot vedea sange si chestii de genu? Funda love struck

Răspuns Câştigător
| MajorAsshole a răspuns:

Pfff... pacat ca n-ai inteles filmul, dar hai ca iti explic. Inainte sa intre pe scena, ea a omorat-o pe "prietena" ei cu o bucata de oglinda sparta, nu-i asa? Ei bine, "prietena", colega aceea a ei era de fapt (tot filmul) o alta "personalitate" a ei - partea din ea mult mai rebela - deci de fapt s-a injunghiat singura si de aceea a murit la finalwinking