| Mayar a întrebat:

Cei care ati vazut filmul Temptation 2013 [ Tyler Perry's Temptation (2013)] >> http://www.cinemagia.ro/filme/tyler-perrys-temptation-57 1001/ - Ce comentarii ati da? Sunt curioasa. Va astept raspunsurile.

Răspuns Câştigător
| laura1999 a răspuns:

Judith a avut nevoie de o schimbare in viata ei, insa aceasta schimbare a facut-o sa uite de niste principii fundamentale.
Astfel a pierdut totul in viata!
Eu zic ca acest film ne invata multe
In special pe noi femeile!

2 răspunsuri:
| laura1999 a răspuns:

Mie mi-a placut! O lectie de viata!
Un film destul de bun

| Mayar explică (pentru laura1999):

Continua, te rog. Vreau sa teascult. Ce parereai? Cu privirela cum a procedat Judith? E ceva ce i se poate intampla deseori unei femei? Putem spune ca totusi nu a meritam aceasta soarta? Te ascult cu cea mai mare placere happy