| BaiatulCuDobermanul a întrebat:

Cel mai horror film care v-a placut cel mai tare( adica cel mai strasnic).

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Salem's Lot. Varianta veche.

| lexy22 a răspuns:

(serial)American Horror Story..deci jur, este genial

| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2 (2010/2013),Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Case 39 (2009),Martyrs (2008),The Mist (2007),The Woman In Black (2012),Sinister (2012),The Descent (2005),The Strangers (2008),Deliver Us From Evil (2014),Open Grave (2013),The Conjuring (2013),Annabelle (2014)...

| Frank51 a răspuns:

Nu pot sa spun care mi-a placut cel mai tare, dar iti pot sugera cateva :
- The Descent 1, 2(foarte interesant)
- Wrong Turn 1, 2, 3, 4(mult suspans)
si World War Z, care este si Actiune si foarte bun.

| RebelDemon a răspuns:

Annabelle

| OneSayence a răspuns (pentru RebelDemon):

Serios?
Annabelle?
Alt film mai banal nu puteai sa spui? :S

| Sweet542 a răspuns:

Pai la mine ar fi The Gruge daca asa se scrie

| mirum111 a răspuns:

Rec. 1,2, 3,4 (da is in spaniola) sau Orfana