| mrssss a întrebat:

Cele mai bune filme din lume?

8 răspunsuri:
| zoltan119 a răspuns:

Top 250 cele mai bune filme care exista:
http://www.imdb.com/chart/top

| ReadMe a răspuns:

1.The Shawshank Redemption
2.The Godfather
3.The Godfather 2
cele mai bune filme din lume

| mrssss explică (pentru ReadMe):

Da cred ca cel mai bun film este Godfather! dar sa vedem.ce spun si ceilalti.

| ReadMe a răspuns (pentru mrssss):

Dar totusi sa iei in considerare si The Shawshank Redemption pentru ca are cea mai buna nota de pe imdb si o merita big grin Cauta in top 250 de pe imdb (mai toate sunt vechi...dar am observat ca, cam astea sunt bune big grin)

| Craciun_Andreea_1999 a răspuns:

Pai... : Saw, Orfana, Papusa Chuck
Instrumente mortale:Orasul oaselor, 2Guns, si mai multeee(mie mi-au placut toate dar nu imi mai amintesc acum toate filmele pe care le-am vazut)
Sper ca te-am ajutat happy

| IvonaPaty a răspuns:

Pai eu am vazut un film care nu cred ca este cel mai bun din lume dar este forate dar foarte frumos.Se numeste -25 grade, este un film de iarna plin de emotie.

| mrssss explică:

Multumesc pentru raspunsuri. eu am vazut Godfather si cred ca el este cel mai bun film din lume. dar mai asteptam sa vedem!