| anonim_4396 a întrebat:

Ceva anime-uri de dragoste cu grafica BUNA si putin ecchi?

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Uite-te la:
1.Paradise kiss
2.Nana
3.Vampire Knight
4.Sola
5.Lovely complex
Nu sunt ecchi, doar de dragoste.
Te pup! :*

| anonim_4396 explică (pentru Latinmoon):

Poii pentru ca ai fost singura care ai raspuns, si am auzit de Vampire Knight si voiam sa ma uit la el dar nu imi aminteam numele, iti dau si voturi, nu numai funda big grin Thank you so much big grin! Poate nu par, dar sunt un fan foarte mare al anime-urilor tongue Daca ai nevoie de ajutor la anime-uri sunt disponibil tongue Lasa-mi un mesaj happy Nu as fi cerut anime-uri, numai ca chiar nu mai am nicio idee la ce sa ma uit pentru ca nu mai gasesc ce imi place laughing Adica din acestea ca si Sao, Date a live, Clannad... Mersi! happy

| Latinmoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi lasi tu mesaj cand vrei sa te uiti la un anime nou, stiu mai multe animeuri decat tine! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Latinmoon):

Ma rog, cum zici laughing

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat