| anonim_4396 a întrebat:

Niste anime-uri de dragoste cu grafica BUNA si putin ecchi? happy Funda!

Răspuns Câştigător
| AimeZ a răspuns:

Naruto =]]

| anonim_4396 explică (pentru AimeZ):

Am zis cu grafica buna ( Sa zicem ca e ok ), de dragoste si putin ecchi. Asa ti se pare Naruto? straight face serios frate? ..Stiu de Naruto de la 3 ani jumate... Personajele mele preferate sunt Madara Minato si Itachi... yawn Ti-am dat funda pentru ca nu imi mai raspunsese nimeni, tu macar te-ai straduit si ti-ai consumat 3 secunde din viata sa scrii "Naruto =]]" si sa apesi pe "Raspunde". Trebuia sa astept, chiar daca nu prea sunt ce am cerut eu nici de la STRong3r, macar a scris mai multe.

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Bleach
Fairy Tail
D.Gray-Man
Fullmetal Alchemist
Air Gear
Deadman Wonderland
Code Geass
Darker Than Black
Tsubasa: Reservoir Chronicle

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva gen Date a live sau Sword art online...