| nicegirl97 a întrebat:

Ceva filme cu vampiri, varcolaci?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Vamps
Byzantium
Dark Shadows
Blade
The Moth Diaries
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
Twilight (seria)
Blood & Chocolate
Never Cry Werewolf

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Seria Underworld (mie mi-a placut mult), Van Helsing, Blood & Chocolate (filmat chiar la Bucuresti), Seria Blade, etc

| candycloudsoflullaby a răspuns:

Underworld,Red Riding Hood,Twilight,Cirque du Freak: The Vampire's Assistant,Dark Shadows,The Mortal Instruments: City of Bones,The Moth Diaries,Vamps,My Best Friend Is a Vampire,Fright Night,Blade, Skinwalkers, Abraham Lincoln: Vampire Hunter, Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles, Van Helsing