| maze3343 a întrebat:

Stiti cumva filme cu vampiri sau cu varcolaci?

3 răspunsuri:
| Scuturici a răspuns:

VAmpiri: Let me in, Twilinght, Underworld, Priest, I am legend, Trick 'r Treat, Blood: The Last Vampire, Dark Shadows, Vampyrer, Dracula II: Ascension, The Era of Vampires.Cam atatea mi-au venit in minte. S-ar putea sa fi strecurat si seriale pe acolo.

Varcolaci: The Wolfman, Red Riding Hood, The 10th Kingdom,Never Cry Werewolf,An American Werewolf in London,Dog Soldiers, Ginger Snaps, The Dresden Files
Sper ca te-am ajutat! Pa-pa tongue

| KaTaLyN a răspuns:

Underworld 1,2, 3 si cred ca apar in cinema si 4. Este si cu vampiri si cu varcolaci(merita vazutewinking )

| Tudor_Sorina_1998 a răspuns:

1.The Vampires Diaries
2True Blood
sunt seriale Dar sunt Faine...