| Daniellllll1 a întrebat:

Ceva seriale care sa te tina "lipit" de ele?+))

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary, The Last Ship, Houdini, Cosmos: A Spacetime Odyssey, Narcos, Masters of Sex...

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Las fierbinti

| UnBroken2016 a răspuns:

Una e serial bun si una e genul de serial care mori de nerabdare sa vezi urmatorul episod, in afara de episoadele alea care continua povestea de la un sezon la altul. Unicul serial de genu a fost Prison Break, primul sezon.Cum terminam un episod trebuia sa il vad imediat pe urmatorul sa vad ce naiba se intampla laughing. Sunt curios noile episoade cum vor fi, sper sa nu fie ca ultimele 3 sezoane ca nu mi-au placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter

| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

The vampire diaries,Supernatural,Gossip Girl, Teen Wolf, Grey's anatomy, Dr House, 90210, The mentalist, Breaking bad. Toate sunt interesante si au ceva special care dau dependenta. Daca te apuci de ele nu mai iesi toata vara din casa laughing

| Daniellllll1 explică (pentru LifeIsBeautiful12):

Le-am vazut pe toate in afara de "90210",dr house, si grey's anatomy...
O sa ma uit, dupa ce termin cu The Originals

| RavenNymph a răspuns:

The Walking Dead, Salem, Prison Break, Grimm, Dexter, Suits, Hannibal, Lie to me, Vikings.
Sunt multe, depinde ce-ti place tie.

| Daniellllll1 explică (pentru RavenNymph):

EDIT!

| RavenNymph a răspuns (pentru Daniellllll1):

Pai serialele bune sunt cunoscute de mai toata lumea. In afara de Salem si Suits, care sa zicem ca nu-s asa cunoscute, de restul oricine a auzit

| Daniellllll1 explică (pentru RavenNymph):

Suits e cu totul...din alta lume

| RavenNymph a răspuns (pentru Daniellllll1):

Harvey face tot serialul

| Daniellllll1 explică (pentru RavenNymph):

Dupa mine Mike, dar ....sa daca o iei serios, toti fac "tot serialul" rolling on the floor

| Mirel1994 a răspuns:

Game of Thrones si The Walking Dead sunt cele mai bune seriale! big grin

| Sarada a răspuns:

Serialele te leaga foarte mult daca sunt interesante atunci iti voi spune vreo citeva zacritaea scola prison break grimm miliie abmansitsi circle si multe altele sunt foarte interesante

| oBelieveMe a răspuns:

Supernatural

| cnvv a răspuns:

The Walking dead, fear the walking dead prison break, breaking bad, GAME OF THRONES, vikings

| ASimplePerson a răspuns:

Dexter,Game of thrones, Breaking Bad, Vikings, etc dar astea m-au tinut pe mine "lipit".