| Blayan18 a întrebat:

Ceva seriale frumoase? De preferat Actiune/Crima/Mister sau Horror, sau cu puteri supranaturale, fara comedii! Nota:In afara de astea cunoscute adica sa zicem:Arrow Flash, sau True Detective, ceva mai putin popular cum sunt acestea.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Banshee,Big Little Lies,Mad Dogs, The Night Manager, The Night Of, The Magicians, Damien, Second Chance, Blood & Oil, Wicked City, Stranger Things, Eyewitness, The OA, 3%, Beyond, Riverdale, 13 Reasons Why, Iron Fist, 24: Legacy, Prison Break: Sequel, Ozark 2017, Riviera (mini-serie), Imposters, StartUp, Clique, Mr. Mercedes, The Tomorrow People, Star-Crosed, Believe

| FakeJoker a răspuns (pentru faramatania):

@faramatania, salut, am vazut majoritatea, dar voiam sa te intreb, obiectiv, merita stranger things, oa si 3%?

| faramatania a răspuns (pentru FakeJoker):

Sigur că merită, iar 3% (în mod special) e super.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Lucifer
Wayward Pines
Lost
Supernatural
Midnight Texas
The Punisher

| Elena9328 a răspuns:

Mi-e mi-a plăcut 13 fantome.

Răspuns utilizator avertizat