| Stefanescu_Mircea_1994 a întrebat:

Ciao TPU! Am vazut un film mai de mult, acum vreo 3-4 ani pe pro tv. Era de groaza. Era vorba despre un cuplu, care s-a mutat recent intr-o casa mare, arata urat, se vedea ca e bantuita noaptea. In fine, cuplul avea un copil mic de aproximativ 6 luni. Si au decis sa cumpere niste televizoare mici cu camere de filmat, copilul dormind in alta camera, sa il poata supraveghea prin televizor. Noaptea, barbatul cand se trezea, vedea o persoana langa copil. cand mergea in camera, nu era nimeni. primele 2 - 3 zile la fel. pana la urma cumpara inca vreo 10 televizoare cu camere ca si primul, si le pune in unghiuri diferite. Din nou noaptea vede aceeasi persoana leganandu-i copilul etc. merge cu televizorul prin casa si vede sange pe scari si cum s-a produs o crima asupra unui bebelus. in cele din urma, ajunge intr-o camera secreta, unde era din jucarie chiar casa lor, iar cand deschide acoperisul casei de jucarie, se produce o schimbare. jucariile din casa, care aratau exact ca ei, intra in viata reala, iar ei intra inchisi in area casuta de jucarie. E foarte fain filmul si mi-as dori foarte mult sa il revad. Dau FUNDA big grin :*

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Ciao, Mircea.
Filmul face parte dintr-o producție spaniolă numită „Películas para no dormir" (Films To Keep You Awake).
Episodul cu pricină se numește „La habitación del niño" (The Baby's Room).
http://www.youtube.com/watch?v=k5AVbMySnxM
Seară faină!

| Stefanescu_Mircea_1994 explică (pentru Diabolique):

Super, asta e. mersi mult big grin O seara faina si tie happy

| Diabolique a răspuns (pentru Stefanescu_Mircea_1994):

N-ai pentru ce. Noapte bună!