| maaanm a întrebat:

Cine a văzut filmul AMURG?! ultimul episod ep c are l-am văzut era când bella se căsatorește cu edward, naște și moare dar...isi deschide ochi si ii avea roșii mai este vreun episod după acesta? dacă da dați-mi si mie un link unde il pot vedea! funda

4 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Inca nu a aparut.va aparea in noiembrie:*

| Matt24 a răspuns:

Urmatoarea parte e cu Bella si viata de vampir.Se va lansa in noiembrie anul asta

| Zendaa a răspuns:

Nu e serial e film, ca Harry Potter.Partea a doua din Breaking Dawn o sa fie in noiembrie unde apare Reneesme fiica lui Bella si Edward.
Sper ca te-am ajutat.

| Onio a răspuns:

Deocamdata nu a fost lansata partea a II-a a seriei Amurg. Mai ai de asteptat.