| Ezic a întrebat:

Cine a vazut filmul Bird Box ca sunt curios sa vad despre ce este vorba dar nu am timp sa ma uit la film. Vreau sa stiu care e faza cu legatul la ochi si ce se intampla.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Rasa umana este atacata de entitati care iau forma celor mai urate frici ale noastre. Forta aceasta ii face pe oameni sa moara. Pentru a scapa oamenii trebuie sa se legea la ochi si sa mearga la un adapost care mai exista. Uita-te la film ca il gasesti pe net subtitrat!

| Ezic explică (pentru Salontanul):

Multumesc

| Salontanul a răspuns (pentru Ezic):

Multumesc si eu!

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Cum ţi s-a spus mai sus, pentru a nu muri trebuie să nu vadă ce e afară.
Filmul e foarte bun.