| SilentRain a întrebat:

Cine a vazut filmul Calugarita?
Merita vazut la cinema?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am 2 cunostinte care au fost si au zis ca au tresarit la cateva scene, deci ar fi destul de bun. Merg si eu vineri, sper ca nu ma dezamageste laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Destul de bun, dar nu are atmosfera celorlalte doua filme. Au bagat si niste comedie pe la sfarsit. Merita oricum.

Răspuns utilizator avertizat
| Monyyyyy a răspuns:

Este deja pe internet și sincer am vazut Numa 25 de min continui mâine, dar momentan nu mo speriat.Ma așteptăm la ceva tare, dar a fost mai tare filmul in care o jucat prima oară.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Monyyyyy):

Te uiti la el in calitate Cam? Sau l-ai gasit undeva hd?

| Aoxkajcjw a răspuns (pentru Monyyyyy):

L-ai gasit cu traducere pe net?

| Monyyyyy a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Nu e așa buna calitate, nu este subtitrat in romană. Descarca Popcorn Time

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Conform recenziilor de pe imdb si de pe Youtube am inteles ca nu s-ar merita vazut in cinema.

| telenovelistasiempre a răspuns:

Eu am vazut filmul Calugarita. Da, merita vazut la cinema. E genial filmul! Il recomand.

| AcceptMePplease a răspuns:

Da,e foarte interesant, chiar azi vorbeam cu colegii mei despre film