| Megas a întrebat:

Cine a vazut filmul "Constantine"?
ce parere aveti despre acest film? mie unul mi se pare foarte reusit si a fost anuntata si o a 2-a parte love struck

2 răspunsuri:
| deavolu a răspuns:

Intr-adevar un film foarte reusit si ce la facut si mai reusit a
fost keanu reeves prin felul lui de a juca si cum se comporta
'''Simplu ''' dar in acelasi timp foarte sofisticat

| AxelShane a răspuns:

Da si mie mi s-a parut reusit deoarece m-a impresionat tema acestui film! Eu cred ca filmul ne spune si ca trebuie sa credem in Dumnezeu! Si ne arata o zicala:'NICIODATA SA NU SPUI NICIODATA'! big grin