| TiggerO a întrebat:

Cine avazut filmul Exorcizarea lui Emly Rose? Merita vazut?

13 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Dacă îţi plac filmele cu exorcizări, eu îl recomand, mie mi-a plăcut, dar ce ar fi să îl vizionezi iar apoi să vi cu părerea.

| Camelisa a răspuns:

Buna
Nu am vazut filmul dar am auzit numai lucru gen"nu am putut dormi noaptea din cauza lui, si tot imi amintea voci din film"
Nu stiu ce sa cred, eu nu ma risc sa ma uit big grin
Dar oricum, vizionare placuta.

| Gamerita a răspuns:

EU..si sunt fata..si dupa parerea mea e cel mai prost film..insidious e cel mai horror.

| SlenderO a răspuns (pentru Gamerita):

Am vazut Insidious, nu e chiar asa horror.

| LittleCreepyGirl a răspuns (pentru Gamerita):

Insidious e cel mai tampit film horror facut vreodata.

| Gamerita a răspuns (pentru LittleCreepyGirl):

Ba nu laughing. e cel mai tare drooling. da fiecare cu parerile lui tongue

| Nyx a răspuns:

Mi-a placut filmul desi evit horror-urile. Interpretarea este exceptionala iar povestea poate parea reala.Nu e doar un film horror, transmite multe mesaje.

| raulXXX a răspuns:

I un film foarte reusit poate un pic prea reusit ca mie mi-a fost foarte frica laughing
merita vazut

| Intrebari200 a răspuns:

Nu.nu..nu.nu te uita! laughing Este terifiant (dar unii ar spune ca e comic) eu unul pot sa spun ca nu am dormit aproape o saptamana si am avut cosmaruri urate despre acel personaj! Intr-ader daca esti un amator al filmelor horror uita-te dar gaseste acel film vechi nu mai stiu exact anul dar primul film facut! nu cele din 2011 si restul. PS: Povestea este interesanta si vei ramane pe ganduri dupa ce se termina filmul big grin Oricum vizionare placuta happy

| TiggerO explică (pentru Intrebari200):

Stiu ca exista un film the exorcist si acesta de care ti-am zis eu.

| eelenaa a răspuns:

Mai bine incearca The Rite.

| TiggerO explică (pentru eelenaa):

Am vazut The Rite. Nu mi s-a partu asa de infricosator.