| iulianafresh a întrebat:

Cine crede ca cuplul din The Vampire Diare Nina Dobrev(Elena) si Ian Somenhalder(Damon) sunt cel mai tare cuplu de la hollywood? Si va rog fara raspunsuri urate! Daca nu va place mai bine taceti din gura!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Iubesc acel serial.
Ian si Nina se potrivesc de minune happy

2 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Da,sunt ok!

| BeatriceNagy a răspuns:

Sunt de acord, dar nu in totalitate. Da, mi se pare ca sunt un cuplu dragut ( sau, cel putin, erau ), dar cred ca Robsten ( Robert Pattinson si Kristen Stewart ) sunt un cuplu mai dragut, deoarece nu au dat detalii despre relatia lor, au pastrat totul in ceata si au preferat sa isi tina relatia putin mai "in secret".