| iulifresh a întrebat:

Cine crede ca cuplul din The Vampire Diares Nina Dobrev (Elena) si Ian Somenhalder(Damon)sunt cel mai tare cuplu de la Hollywood? Cel ce ma flateaza cel mai mult Funda

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Ian si Nina se potrivesc de minune big grin
Sunt asa draguti impreuna chiar le sta super bine.
Ar fi frumos dacă ar mai fi fost impreună.
Oricum sincer să fiu lu Nina ii stă bine si cu Paul ( Stefan )
Dar ii sta mult mai bine cu Damon! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt de acord. Sunt cupluri mult mai frumoase. Nu sunt de acord cu faptul ca apare mereu triunghiul asta al dragostei, si in carte e prezentat complet diferit fata de in serial.

Asta ma lasa mereu dezamagit.

O zi frumoasa!

| Yahweh a răspuns:

S-au despartit de mult, puteti vedea serialul online hd cu suntitrare, in playlist aici : http://frapex.ro

| ExXxTxAxSxYx a răspuns:

The Vampire Diaries („Jurnalele Vampirilor") este un serial american de televiziune pentru adolescenți, creeat și dezvoltat de Kevin Williamson și Julie Plec, bazat pe romanele omonime ale scriitoarei L.J. Smith. Serialul urmărește viața Elenei Gilbert (Nina Dobrev), care se îndragostește de vampirul Stefan Salvatore (Paul Wesley). Curând fratele mai mare a lui Stefan, Damon (Ian Somerhalder), intervine in viața celor doi, îndragostindu-se de Elena dupa care apare si romantizmul.Eu cred ca este chiar un cuplu foarte tare de la Hollywood!

| lovesunnydays a răspuns:

Mie imi plac o multime de cupluri celebre http://www.blogvedete.com/tag/cupluri-celebre/
Nina si Ian sunt foarte frumosi, intr-un fel sunt ca si Brad si Angelina numai la categoria seriale. Imi pare foarte rau ca s-au despartit, as vrea sa fie din nou un cuplu.