| naruto2011 a întrebat:

Cine credeti ca ar castiga intr-o lupta naruto vs sasuke? si naruto cu cine va ramane cu sakura sau cu hinata? voturi la toti, o funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| oanecorleone a răspuns:

In momentul actual cred ca Sasuke ar castiga pentru ca are mangekyou sharingan dar daca ar invata si Naruto sa controleze vulpea cu 9 cozii complet ar invinge sigur.Si cred ca Naruto va ramane cu Hinata la cat il iubeste Sakura pe Sasuke nu are cum sa ramana cu Naruto, si daca v-a muri Sasuke eu cred ca va muri si Sakura sau cel putin asta este parerea mea.

11 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Naruto castiga
eu zic ca ramane cu sakura

| Radu1 a răspuns:

Songoku big grin

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Naruto

| Marian1111 a răspuns:

Eu cred ca in lupta dintre Naruto si Sasuke ar castiga Naruto, deoarece detine o putere foarte mare inauntrul sau iar el nu se da batut niciodata, chiar daca simte ca cedeaza el tot continua lupta pentru ca este foarte ambitios si din cate stiu vrea sa ajunga hokaghe iar pentru acest lucru trebuie sa se antreneze foarte mult.
Cat despre cu cine var ramane Naruto eu cred ca cu Hinata pentru ea il iubeste iar Naruto o simpatizeaza si Sasuke cred ca va ramane su Sakura pentru ca chiar daca nu vrea sa recunoasca eu cred ca tot simte ceva pentru ea. Sper ca ti-am fost de ajutor!

Cat despre

| xBubbleh a răspuns:

Sincer, Naruto. Mai tii minte primul episod cand la prins pe Sasuke si s-a dat drept el? Episodul a explicat tot... Naruto cu Hinata si Sasuke cu sacura ar spune toata lumea. Asi zice si eu Naruto cu Sakura da Sasuke nu merge deloc cu Hinata! Sper ca o sa declari raspunsul castigator; x.
Pa Pa!

| Legend123 a răspuns:

Naruto

| naruto2011 explică:

Ba ratatule taci doar acum am intrat

| naruto2011 explică:

oanecorleone raspunsul lui mi s-a parut mai bun i-am dat funda

| Dudu_1836 a răspuns:

V-a tras teapa baiatu asta cu naruto asta nici funda nici up laughingrolling on the floorrolling on the floor si-a batut joc de voi!

| DonnBOSSO a răspuns:

rolling on the floor urat

| Kurenay a răspuns:

Naruto pentru ca el are o putere speciala de la Itachi (o cioara care i-a bagat-o pe gat)