| EllyEllu a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla mai departe in Naruto Shippuden, ma refer daca vor exista cuplurile Sasuke&Sakura si Naruto&Hinata. Voi ce credeti? Oare va muti Naruto?

Răspuns Câştigător
| Stoian_Bianca_1980 a răspuns:

Cu ajutorul lui Tsunade, Naruto se va indragosti si el de Hinata, iar in legatura cu Sasuke si Sakura...ei bine din cate am inteles o sa aiba un sarut la final si atat. Si eu cred ca Naruto va muri pentru ca un coleg de-al meu are manga si mi-a spus ca asa se va intampla. Imi pare rau c te intristez! :-(

| товарищ a răspuns (pentru Stoian_Bianca_1980):

Sigur ca Naruto va muri, dar crezi ca nu va invia? Edo Tensei, tehnici de reinviere, Sa nu fim asa naivi. Cum sa moara personajul principal? S-ar pierde toata esenta. Si mai am ceva de argumentat, oare ne uitam la Naruto DOAR pentru cupluri? In legatura cu SasuSaku, mie mi se pare un cuplu IMPOSIBIL. A da, si cu faza ca Sasuke vrea sa fie hokage... Neinspirat. Cum poate un vilan sa devina hokage? Stiu ca asta a fost visul si lui Obito, dar acesta chiar a dat-o in bara. Naruto ar fi cel mai bun Hokage din toate timpurile pentru ca-si iubeste muult camarazi si... In fine. Deja am trecut la alt subiect.

| OhGodWhy a răspuns (pentru Stoian_Bianca_1980):

Ce coleg de al tau are manga?
Manag poti sa citesti online, Nu inteleg ce vrei sa spui cu asta
Citeste manga online si vezi ce se intampla

13 răspunsuri:
| Stefanjust4fun a răspuns:

Nu ma uit la Naruto

| OhGodWhy a răspuns:

Ne nu are cum sa moara trebuie sa devina hokage asta-i toata povestea.
Citeste manga daca nu stii ce-i aia cauta pe google
si vezi ce se intampla in episoadele viitoare!

| товарищ a răspuns (pentru OhGodWhy):

,, Eu nu voi muri pana cand nu voi deveni Hokage! '' Tin minte exact aceste cuvinte. Si da, nu va muri!

| Blackyuu a răspuns:

Nu vor exista cupluri. Si daca ar muri Naruto rolul principal oare anime-ul o sa se numeasca " Menma" asta ar fi epic! laughing

| Stella17 a răspuns:

Evident ca nu va muri doar e Naruto si da chiar cred ca vor exista clupurile astea.

| bogdan133 a răspuns:

Nu cred ca Naruto va ''muri'' el fiind personajul principal. cred ca Hinata in sfarsit va fi cu Naruto.

| zubby05 a răspuns:

Poate devine Sakura Hokage laughing

| PaIn08 a răspuns:

In manga este asa:: '' Naruto se lupta cu bestia cu 10 cozi si dupa apare si sasuke si se reuneste echipa 7! Dar la un moment dat sasuke vrea sa devina si el hokage si naruto se supara si incepe o lupta dintre sasuke si naruto si din cate am inteles se termina cu moareta amandurora! Si Sakura cand vede ca mor merge si il ia in brate pe naruto si plange! Si naruto cu ajutorul lui kyubi reanvie si dupa el se apuca de plans cand vede ca sasuke a murit! ''

| EllyEllu explică:

Multumesc pentru raspunsuri, am citit si eu ultima parte din manga si am aflat ca Sasuke va vrea sa devine hakage si va reveni in sat, sunt multe lucruri in manga de care nu stiam.

| Stefan008 a răspuns:

Da Naruhina si Sasusaku pentru ca se întoarce sasuke si sakura il iubește iar cu asta se ajunge sa fie naruto cu hinata pentru ca ea il iubește.

| RoxanneH a răspuns:

Naruto nu va muri, iar din cate am inteles eu e ca Sasuke isi cere iertare de la Naruto si il ajuta pe Naruto sa isi indeplineasca visul de a ajunge Hokaghe., iar intre cupluri.pai la sfarsit cred ca va fi cv de genu k Naruto o va saruta pe Hinata cand ea nu se asteapta k acesta sa o sarute, iar Sasuke pe Sakura cand nici aceasta nu se ast la asa moment.boo zic si eu big grin, dar faza cu Hokaghe cred ca Sasuke il va ajuta pe Naruto!winking