| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Cine credeti ca va fi burlacita pe antena1 sau cine sunteti sigur ca este?

10 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Mie imi place de tipa care e studenta la sociologie, insa stiu ca nu prea are mari sanse deoarece nu e tupeista ca celelalte.De castigat nu stiu cine va castiga, dar sper ca nu va fi Ana Maria.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Idem.
Se referea la noua emisiune de pe Antena 1, nu de castigatoarea la Burlacul 2.
Nu stiu, dar daca restul spun ca e Bianca Dragusanu, ea o fi. happy

| Didi908 a răspuns:

Va fi Bianca Dragusanu

| sloan30bianca a răspuns:

Pai cred ca Luminita"MISU" sau Ana Maria
Tu ce zici?

| sloan30bianca a răspuns:

Pai bianca dragusanuwinking

| BoGDaN_9009 a răspuns:

Va fi bianca draguseanu

| Vivi16 a răspuns:

De fapt se refera la noua emisiune de pe Antena1, se numeste "burlacita", nu la actuala emisiune "burlacul"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca Dragusanu este.nu inteleg de ce nu o \il (cand era baiat ) arata de la inceput happy... ce sa spun sa ne tina in suspans

| SelenaSuperFan1 a răspuns:

Bianca! asta e raspunsu funda?

| Nicole8 a răspuns:

Bianca Dragusanu stiam de mult asta.