| anonim_4396 a întrebat:

Cine cunoaste filmul asta care am sa-l descriu putin la inceput, ca atat l-am vazut: ``erau vreo 5 tineri care mergeau cu o masina pe o autostrada unde era padure pe o parte si de alta a drumului.o fata a avut o viziune ca se vor intalni cu o batrana care va scapa pe jos mai multe cutii de suc, cred ca erau, si daca nu o ajutau vor muri intr-un accident provocat de o masina mare care transporta lemne.``atat am apucat sa vad. poate cineva l-a vazut si ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Seamana cu Final Destination 2: http://shrinkonce.com/11uh oarecum. In loc de batrana era un ofiter de politie care a varsat cafeaua pe el.

| sSMILEverydaYy a răspuns (pentru Ionait):

Multumesc..chiar asta este.happy

3 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Final destination 1, 2, 3, 4, 5... aia sunt cu viziunile si cu accidentele

| andreeasweetlove a răspuns:

Incearca:
1.Stiu ce ai facut asta-vara
2.Nu am uitat ce ai facut asta-vara
Mai sigur prima varianta!
Funda?:X