| Afrikanu a întrebat:

De ceva vreme am intors internetul cu susul in jos in cautarea unui film horror. Precizez ca l-am vazut cu mult timp in urma, de vreo 7, 8 poate 10 ani. Din ce imi amintesc din film erau niste tineri, probabil studenti, intr-o padure, erau 2 fete si 2 baieti. O fata si un baiat s-au dus in padure sa caute lemne pentru foc, iar ceilalti doi au ramas si pe urma a urmat o scena de sex big grin. Pe urma unu cu un arc a ucis fata si a inceput sa-i vaneze pe ceilalti. Tipu cu arcu era unu urat ca un canibal probabil, sau ceva de genu. Deci cine ma poate ajuta as aprecia gestul. Dau funda. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Filmul se numeste Wrong Turn dar sunt 5 parti.

3 răspunsuri:
| 2P a răspuns:

Da..acel film se numeste Wrong Turn 2 happy

| 2P a răspuns:

Sunt 5 parti dar ce ne povesteste Afrikanu se intampla in partea a2-a. ii face o m*** aluia happy

| TheFallen666 a răspuns:

Seria Wrong turn si cred ca asta era prima