| Georginica12345 a întrebat:

Cine imi da id lu'sore mihalache sau raphael tudor din pariu cu viata funda macar unu din ei,,,, sau alina ermia ancuta vlad ..etc care aveti dar las dori pe-alu raphael tudor si sore

5 răspunsuri:
| LoL2000 a răspuns:

raised eyebrows pe bune?!?!?! e legal asa ceva rolling eyes si tu crezi ca ei au timp de asa ceva fato? raised eyebrows au treaba si oricum nu isi lasa chestiile personale pe seama fanilor rolling eyes get a life chilwinking

| ZtoxicgirlZ a răspuns (pentru LoL2000):

Auzi
au timp de facebook
de ca sa nu aiba si pentru noi?

| LoL2000 a răspuns (pentru ZtoxicgirlZ):

Pe bune raised eyebrows si de unde draq vrea sa stim id-urile lor? raised eyebrows crezi ca ei dau accept la oricine? thinking

| Bicoci_Andreea_Elena_1990 a răspuns:

Sore_mihalache_official@yahoo.com Sper sa iti dea accept...pwp:*

| Bicoci_Andreea_Elena_1990 a răspuns:

Sore_mihalache_official@yahoo.com