| maruta25 a întrebat:

cine stie daca Sore Mihalache si Raphael Tudor s-au despartit?

Răspuns Câştigător
| Florin_Ionescu_1996 a răspuns:

Da s-au despartit uite clipul;)http://www.youtube.com/watch?v=XZIN4Y1rbVs

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,s-au despartit

| CichasEmo a răspuns:

Da sau despartit.Au ramas ''prieteni''. Cica!

| BleahBluh a răspuns:

Da s-au despartit in viata reala, au postat chiar si un videoclip in care sa anunte asta. Sa vedem ce se va intampla si in serial. Bafta.

| biancabia978 a răspuns:

Ei s-au despartit inainte de revelion. Au ramas doar prieteni. Nu stie nimeni inca adevaratul motiv de ce s-au despartit.Nu vor sa fie public. Doar ne-au dat acel filmulet in care ne-au rugat sa le pastram intimitatea. Unii fani chiar exagerau. Plangeau pentru ei.