| MaeRiAh a întrebat:

Cine imi poate povesti animeul Elfen Lied?

2 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

Am... sunt 14 epp iti ia cam 5 ore sa vezi toate episoadele... de ce nu te uiti tu singura?

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Lucy e personajul principal din Elfen Lied. Ea apartine unei specii numite Diclonius. Specia Diclonius se remarcă prin prezența a două coarne pe fruntea acestora si niste brate invizibile pe nume Vectori. Lucy are ''2 fete'', una buna si draguta, alta rea si cruda. Ea trece prin multe peripetii apoi moare big grin
Funda!