| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. voi ce parere aveti despre animeul elfen lied?

Răspuns Câştigător
| Dildau a răspuns:

Unul dintre putinele animeuri care merita vazute. Chiar daca sunt scene pline de sange, sunt in contrast cu cele romantice. Mie cel putin la sfarsit mi-au dat lacrimile =[. L-as revedea a 3a oara daca as mai avea timp doar pentru. Lucy si Nana ^^.

| 愛LeEu愛 a răspuns (pentru Dildau):

Si mie mi'au dat lacrimile sad

4 răspunsuri:
| ToMiZza a răspuns:

Daca imi spui si mie ce e ala poate da...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stiu dildau si eu sunt de aceeasi parere este un anime chiar incredibil si sincera sa fiu si mie mi-au dat lacrimile la ultimul episod laughing este un anime care chiar merita vazuth happy

| lucy13 a răspuns:

E un pic prea porno dar e foarte frumos