| ChristianaAa a întrebat:

Cine imi poate povesti ce s-a intamplat in ultimul episod pariu cu viata? (11.12.12) Funda pentru cel mai bun raspunshappy Nu urmaresc pariu cu viata dar toti m-au facut curioasa si vreau sa stiu!

Răspuns Câştigător
| IAmSoDifferent a răspuns:

Pai in urma cu un episod directorul scolii i`a propus trupei un concert la o petrecere privata si ieri cand a inceput serialul a inceput exact cu concertul la petrecere apoi i`a intoxicat cu nu stiu ce era ala cred ca fum si i`a dus in padure unde dragoslav [serban in film] le-a spus ca au 5 minute sa fuga din padure si cand gasesc drumul sunt liberi au fugit toti in padure pana la urma s`au despartit, Anca[Cristina Ciobanasu] si-a rupt piciorul pe Ioana [ Alina Erimia ] a vrut sa o viloeze unu` dar a fost salvata de catre Liviu [ Teodorescu], Sara[ Sore Mihalache] a fost impuscata in mana. Vlad [ Gherman] nu mai putea sa o care pe Anca si s`a dus sa ii caute pe ceilalti si pe ea a lasat`o intr-un loc si i`a zis sa nu plece ca se intoarce imediat, i`a gasit pe Sara, Cristi[Raphael Tudor] si pe Liviu si s`au intors dupa Anca dar nu au gasit`o pentru ca au prins`o unii. Apoi cand au ajuns la capatul padurii unde era un drum Dragoslav le-a spus ca le promisese o surpriza si a scos`o pe Anca din masina cu o bomba pe ea. toti plangeau cand a dat drumul bombei[era setata la 2 minute] Vlad a rupt un fir pe la 16 secunde si se oprise, apoi a pornit unul si a explodat. Daca vrei te poti uita si tu aici: http://www.filmeone.com/......9-din.html

| ChristianaAa explică (pentru IAmSoDifferent):

Nu, multumesc, nu ma uit. Nu imi place serialul. Am fost doar curioasa cu ce au mai impresionat fetitele de 10-11 ani.laughing Mersi.

| IAmSoDifferent a răspuns (pentru ChristianaAa):

A fost destul de. nu stoi cum sa zic. ' infricosator ' eu ti-am dat si site-ul. ca ma gandeam ca vrei sa vezi. sau in caz ca nu ai inteles ce ti-am zis. Multumesc pentru funda :*

3 răspunsuri:
| Ratonhnhakéton a răspuns:

Pai trupa aia lala band au mers la un concert la cineva bogat si au fost rapiti si dusi intr-o padure unde au inceput sa cante s-au ceva.