| Melaniaaa a întrebat:

Cine imi poate povesti episodul 2 din sezonul 3 din Pretty Little Liars?
Vot+Funditahappy

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Spencer mai face niste cercetari si descopera ca sora ei nu s-a internat la spital dupa ce a pierdut copilul, o suspecteaza ca acel copil nu ar fi al lui Ian ci al lui Garretsmug
Se descopera ca mama lui Aria a ajutat-o pe Emily sa ia examenul insa Ezra o scoate din incurcaturahappy, si astfel mama Ariei si Ezra se inteleg mai bine.
Hanna o viziteaza in continuare pe Mona la spital desi Caleb nu este de acord.Afla ca si Lucas ii face vizitewinking
Jennna nu mai este oarba de mult, convingandu-le pe fete sa pastreze secretulbatting eyelashes

1 răspuns:
| fifilyta a răspuns:

Poti vedea episodul pe gooogle!
Fundita?