| Teo1993 a întrebat:

Cine imi poate recomanda niste filme de comedie vazute de el si cu o mica descriere?

3 răspunsuri:
| victor333 a răspuns:

The big Lebowski super film nu comedie din asta ieftina cu tineri asta e un film pe care n o sa l uiti uite o faza din el--http://www.youtube.com/watch?v=p6z0Zay9itk

| Teemo98 a răspuns:

Pistruiatu' este despre un baiat foarete destept care nu prea are note bune la scoala, este luat de politie in fiecare zi, a reusit sa pacaleasca 3 politisti, uita-te si convingete singur. Funda sper...