| TheYellowFlash a întrebat:

Cine imi poate spune daca poseda cineva din Naruto atot puternicul Rinnegan in afara de Nagato(Pain)?

Răspuns Câştigător
| GOtiCKAsasin a răspuns:

Ma in primul rind Madara si Obito sunt aceiasi persoana si in al doilea rind Madara nu a fost readus la viata si... ma intreb macar ai vazut animeul?

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

In afara de reincarnatii Nagato si Madara, in viata doar Obito mai are in posesie Rinnengan-ul.

| ryuu a răspuns (pentru GOtiCKAsasin):

Salut si tie. O sa-ti raspund doar la intrebare. Da, urmaresc anime-ul si manga (sunt la zi).
Cat despre subiectul "Obito" nu spun nimic, sa nu fac spoiler. big grin Deoarece sunt vizitatori pe aici care urmaresc povestea din anime si nu vor sa afle ce se intampla inainte sa apara episodul respectiv.
Nu in ultimul rand foloseste o alta forma de salut.winking

| GOtiCKAsasin a răspuns (pentru ryuu):

Ma in primul rind Madara si Obito sunt aceiasi persoana si in al doilea rind Madara nu a fost readus la viata si... ma intreb macar ai vazut animeul?

| batatorul a răspuns:

Madara