| allax222 a întrebat:

Cine imi spune si mie un anime gen Naruto,Bleach, Fary Tail?(Inafara de One Pice). Ofer funda anime-ului cel mai frumos! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sheriarty a răspuns:

Hunter x Hunter e tot un shonen ca cele mentionate, dar de vine mai 'dark' si serios cu timpul.

| allax222 explică (pentru Sheriarty):

Cate episoade sunt traduse pana in prezent?

| Sheriarty a răspuns (pentru allax222):

137 sunt traduse pana acum, dar mai urmeaza un arc sau doua, nu stiu sigur.

6 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Hunter x Hunter,Inuyasha, Fate stay Night, Vampire Knight, Kiddy Grade, Claymore.

| allax222 explică:

Eu caut un anime cu personaje care au super-puteri(ceva de genul), multe batai si grafica sa fie si ea destul de buna!

| AdynnaMihaelaCristina a răspuns:

Fate Stay Night
Full Metal Alchimist
Claymore
Gintama
Blood plus
Dar dupa mine cele mai bune sunt Gintama, Blood Plus, Fate Stay Night si Full Metal Alchimist