| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi zice si mie nume de seriale bune? (in afara de House MD, The mentalist, Supernatural, Lost ca astea le-am vazut)

7 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Ti recomand 2 bestiale:
1.The vampire diaries-Elena, una dintre cele mai populare eleve din liceul în care studiază, a avut parte în urmă cu 4 luni de o mare tragedie: părinţii ei au murit într-un accident de avion. Astfel, aceasta, împreună cu fratele ei în vârstă de 15 ani, trebuie să facă faţă imensei pierderi. Anul şcolar tocmai a început. Elena, împreună cu prietenele ei, este fascinată de prezenţa unui nou elev, tânăr, misterios şi carismatic, pe nume Stefan. Cei doi tineri au început deja să vorbească şi nici să-şi facă ochi dulci nu se sfiesc. Ceea ce nu ştie Elena este că Stefan este de fapt un vampir în vârstă de 200 de ani. Chiar dacă este vampir, Stefan încearcă să-şi ascundă instinctele. Stefan are un frate, pe nume Damon care, faţă de Stefan, îşi continuă viaţa de vampir, rănind oameni şi încercând chiar s-o ucidă pe Elena. Acesta fiind punctul de pornire al unei rivalităţi atroce între cei doi fraţi.
Trailer-http://www.youtube.com/watch?v=olDWd-CnxO8
2.Pretty little liars-Pretty Little Liars" este ecranizarea cartilor scriitoarei Sara Shepard. Serialul urmareste aventurile a patru fete — Spencer, Hanna, Aria si Emily — a caror gasca se sparge dupa disparitia "sefei" lor, Alison. Un an mai tarziu, ele incep sa primeasca mesaje text de la cineva care foloseste semnatura "A", care ameninta sa le dea in vileag secretele, chiar si pe cele ascunse cu bagare de seama, pe care credeau ca le cunoaste doar Allison.
Trailer-http://www.youtube.com/watch?v=fBJbHranLaQ
Sunt superbe amandoua, mai interesant e Pretty little liars.
Poate nu-s genul tau, dar ti le recomand.:)

| Crisyy a răspuns:

1.Prison Break [Genial, 10++
2.Grey's anatomy
5. Gossip Girl.
Vazute.[in ordine]

| eternity_7621 a răspuns:

Iti recomand "Prison Break " e printre cele mai bune seriale! si Heroes happy

| Struţ_7924 a răspuns:

'Criminal Minds'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc frumos

| ramooana a răspuns:

The vampire diaries e super

Veronica Mars

Kyle XY

Gossip Girl

Chuck

Merlin

Legend of the seeker

Ghost Whisper

Smallville

Two and a half man

Pretty little liars

Nikita

Fringe

Charmed

Weeds

Survivor

Lie to me

Hex

The oc

astea sunt unele dintre cele pe care le urmaresc...

| elenaaaa a răspuns:

Lie to me, Grey's Anatomy, fringe, 90210, nikita