| NbhdDaughter a întrebat:

Cine s-a uitat la filmul Orphan? As vrea sa il vad, insa vreau sa stiu cat de horror este pentru ca nu stau tocmai bine cu filmele de groaza.E asa de rau?

Răspuns Câştigător
| Vichtory a răspuns:

Buna.
Eu l-am vazut, este dragut, dar in nici un caz sa-l privesti cu familia, ci cu prietenii sau singura cel mai bine.
E interesant. Si la urma este partea cea mai de groaza. Deci ti-l recomand. Vizionare placuta.)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MaDyyy33 a răspuns:

Mie nu mi s-a parat foarte de groaza....nici eu nu prea stau bine cu filmele de groaza dar acesta este acceptabil.