| Anonim340 a întrebat:

M-am gândit ca, daca m-am uitat la toate serialelel posibile laughing sa incerc si ceva nou. M-am gândit la American Horror Story. As vrea sa stiu cat de Horror e, si cum e. Si cei care se uita, vreau va rog cele mai "dezvoltate" răspunsuri. Sa știti ca eu sunt o persoana destul de fricoasa cand ma uit la filmele Horror, deci vreau sa aud si putin din poveste, va rog. Mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Deloc horror.Au multe lucruri destul de imorale.E un serial decent.

| BlaaBlaa a răspuns:

Merita sa te uiti la el. Intr-adevar sunt unele secvente putin cam sadice dar stai linistita ca nu e asa rau si eu sunt destul de sperioasa dar pur si simplu la serialul asta m-am uitat foarte atenta fara sa ma ascund sub perna laughing Sunt 4 sezoane, in fiecare sezon este o alta poveste nu au legatura intre ele desi sunt aceeasi actori. Sezoanele se numesc : murder house, asylum, coven si freak show. In primul sezon este vorba despre o familie care se muta in aceea casa care este bantuita de persoanele care au murit acolo. In al doilea este vorba de un azil de nebuni care este condusa de catre un preot si maicute - una dintre ele e posedata si de un doctor nazist care facea experimente pe oamenii (ii transforma in monstrii )si o jurnalista si un baiat care incearca sa evadeze de acolo, si acolo isi mai face aparatia un psiholog care de fapt e psihopat. In sezonul 3 este vorba despre niste vrajitoare care ajung intr-o casa condusa de o suprema si fiica sa. Si fetele ajung sa faca probele sa vada cine e urmatoarea suprema care va fi conducatoarea sabatului. Si in sezonul 4 este vorba despre un spectacol de ciudati, o femeie recruteaza tot felul de oameni care au anumite dezabilitati si fac tot felul de spectacole si va mai aparea un psihopat criminal care se comporta ca un copil. Nu iti mai spun ca dupa aceea nu mai are farmec serialul. laughing)